Vyhledat
Vyhledat
Košík 0 Kč
 
 
jusmat
Galerie Hodnocení Pošli e-mail Pošli vzkaz
 
Uživatel: jusmat (0) ID: 3000
Uživatelský odkaz: jusmat.mimiweb.cz
Jméno: Vladimíra F. (Žena)
Město: Jemnice
Datum registrace: 10.04.2010 10:34:05
Poslední návštěva: 07.04.2019 09:23:12

potřebujete energii ?


 
 

Název: potřebujete energii ?

 
Popis inzerce:

Kouříte? Aspoň jednou týdně pořádně „zapaříte“? Žijete ve městě, často pod smogovou pokličkou? Jaro je nejlepší čas, kdy organismu trochu ulehčit a pomoci mu "uklidit". Emulips FORTE: -usnadňuje štěpení a trávení tuků - pomáhá při zažívacích problémech (tlak v žaludku, pálení žáhy) -pomáhá při zácpě, předchází a potlačuje nadýmání - podporuje čištění střev, udržuje rovnováhu střevní mikroflory, dezinfikuje střevní obsah - má protiprůjmové účinky, zároveň působí antibakteriálně - detoxikuje játra - podporuje funkci jater a žlučníku, prevence vzniku žluč. kamenů -stimuluje vylučování trávicích šťáv a žluči - podporuje řádnou funkci srdce a cév -posiluje organismus při dlouhodobé únavě ( i chronické) -zlepšuje spánek a klidní nervy - napomáhá intenzivnější krvetvorbě (při chudokrevnosti stimuluje množení bílých i červených krvinek) - velmi silný antioxidant, který působí jako prevence proti rakovině - pro svoji hořkou chuť se nedoporučuje pro kojící maminky (zde je vhodná klasická forma s příchutí ANÝZ)
NEVÁHEJTE A VYZKOUŠEJTE ZESÍLENÉ ÚČINKY oblíbeného Emulipsu a jeho DALŠÍ ÚČINKY NAVÍC!!!
Nejen že se zbavíte nadbytečných kilogramů, ale také zregenerujete organismus, pročistíte jej a budete se cítit plni energie !!!

Balení 50ml obsahuje 100 dávek!!!
(jsem nezávislý distributor OKG a ráda Vám vše vysvětlím*Vladka Ficová, reg. číslo 03-000408)


Souhrnné údaje o předmětu
Velikost: Není
Pohlaví: Vše
Značka: Ostatní
Kategorie: Potravinové doplňky

ID vlastníka: 3000
Vlastník: jusmat
Datum vytvoření: 21.05.2011 09:01:20
Cena: 405 Kč
Doprava
Poštou na dobírku: 0 Kč
Odešli vzkaz
Odeslat moje údaje


Dodací podmínky:

Obecné: Díky moc za Váš zájem! Pokud Vás zaujal konkrétní produkt, napište si o bližší informace, velmi ráda se Vám budu věnovat. Po dohodě pak zasílám podklady pro platbu a balíček odesílám ihned po obdržení platby na účet, nejpozději druhý den.V případě okamžitého zájmu mi prosím napište také adresu, na kterou chcet balíček zaslat.Na dobírku zasílám jen vyjímečně!! dávám přednost platbě předem.Všechny produkty si můžete podrobně prostudovat na  http://www.okg-fit.cz/vladik   Veškeré informace jsou zcela zdarma :) Přeji krásný dobrý den. Vlaďka Ficová poradce pro krásu a zdraví s bylinkami OKG 03-010888
Nahlásit závadný obsah Počet reakcí: 0 Počet zobrazení stránky: 847